Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IOS-ben miért nem népszerű a...

IOS-ben miért nem népszerű a BOLD TEXT beállítás?

Figyelt kérdés

Ja, hogy az iphone felhasználóknak mindegy, csak menjen a snapchat meg a többi éjjel nappal?


Én cégnél kaptam egy iphone SE-t, de nagoyn gáz a kis csotvasz vékony betütipus, alig olvasható, viszont a vastagitott szöveg sokkal jobb.


Mivel ugyanaz a pixelsürüség az iphone6-ban is, ezért a szövegek ott is ugyanakkorák, tehát nem lehet ráfogni a kérdésemre, hogy "csórik rinyája" mert csak az kisképernyös iphone-nál probléma a nehezen olvasható szöveg


2017. aug. 5. 17:23
 1/2 Captain Logic ***** válasza:
89%

Te se tudsz a saját véleményednél tovább látni, mi? Az, hogy te nehezen olvasod, az egy dolog, pont ezért van ez a LEHETŐSÉG. Nekem tökéletes a normál.

Tudod, ugyanolyan, mint minden más mobilon, gépen, csak kisebb kijelző…

2017. aug. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem tökéletes, venned kellene egy szemüveget ha nem látsz 🤣
2017. aug. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!