Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert nem megy a touch?

Miert nem megy a touch?

Figyelt kérdés
Hello ,van egy Homton ht20 pro telefonom es azt irja h vizalo de voltam furodni es be mentem a medencebe es most meg nem megy a touch ,bekapcsol meg a hater kep is bejon tisztan de nem reagal a touch. Mi a tehendo vagy dobhatom is el?
2017. aug. 5. 19:20
 1/4 Lájsz ***** válasza:
Szervizesként több beázott vízálló telefonnal találkozom,mint amit elméletben legyártanak. A sony-k közül is simán beázik jópár,a kínai cuccoknál pedig méginkább. Semmit ne vegyél készpénznek ha ilyesmiről van szó. A telód beázott ez egyértelmű. Villámgyorsan vidd el egy szervizbe hogy kipucolják,még mielőtt elkezdenének az alkatrészek oxidálódni. Valószínűleg a touch csatlakozójánál lett némi zárlat illetve hamarosan korrózió,de ha időben ki van tisztítva valószínűleg menthető még a készülék.
2017. aug. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nagyon szepen koszonom a valaszt.
2017. aug. 6. 10:58
 3/4 A kérdező kommentje:
Es ha szetszedem en mert mar csereltem kepernyot telefonon. de mit csinaljak ha deoxidalodva van?
2017. aug. 6. 11:16
 4/4 Lájsz ***** válasza:
Tisztítsd át a beázott részeket tiszta alkohollal,egy puhább fogkefe segítségével. Ha oxidált marad a csatlakozó akkor azt le kell takarítani,van erre egy üveszálas ecset,úgy néz ki mint egy toll,keress rá. Ha csak felületi az oxidáció akkor oké,ha esetleg levált egyik-másik csati akkor gáz van,azt a részt forrasztani kell,esetleg csatit cserélni. Érdemes akkor viszont már szervizeshez vinni,ott a lap tisztítása is ultrahangos mosással megy,jobban oldja a lerakódásokat mint a sima otthoni tisztítás,illetve a mikroforrasztásokat is ott tudják igazán jó eséllyel helyrehozni.
2017. aug. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!