Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet beállítani hogy ne...

Hogy lehet beállítani hogy ne a bekapcsoló gombbal lehessen bekapcsolni hanem valami mással?

Figyelt kérdés

A tesóm telefonja tegnap nem kapcsolt be már eleve is gondok voltak a bekapcsoló gombbal.Aztán éjjel kipattant a fejemből hogy ha felhivom akkor bekapcsol a gomb nélkül.Bekapcsolt.

De a gomb nem müködik csak így tudja használni ha elötte felhivom.Valahogy nem kehet beállítani hogy más gomb legyen a bekapcsoló

ilyen telefonról van szó

res_558b6b42b8aa85996285cf7625d8c5b1_full.jpg

Navon s450


2017. aug. 6. 07:52
 1/6 A kérdező kommentje:

Most vettem észre hogy nem jó a link.Bocsi.

[link]

2017. aug. 6. 07:58
 2/6 rafael:) válasza:
Haaat az iet nem lehet megycsinálni de inkább vidd el szervizbe ott jobban jársz!😊😀
2017. aug. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az kár akkor elviszük van még rá garancia :)

Köszi :)

2017. aug. 6. 08:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Google playen a gravity screen on/off progi segíthet.. kérdés milyen érzkékelők vannak a telefonban,mert azokat használja. Pl tud olyat, hogy csak elhúzod a kezed a közelség érzékelő elött és bekapcsol a telefon.. akkor rázásra is, stb
2017. aug. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha garanciális, nem értem, miért nem használjátok ki?
2017. aug. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem nagyon értek a telefonokhoz így nem tudom mit kell csinálni ahhoz amit a 2 válaszoló írt de rendes vagy.

Azért nem használjuk ki mert nem akartunk szólni a szüleinknek mert nem rég kapta a telefont.

Köszi :)

2017. aug. 6. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!