Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone-hoz csatlakoztatható...

IPhone-hoz csatlakoztatható pendrive-ot hol lehet venni?

Figyelt kérdés
Sajnos csak 16Gb-s IPhone-om van, amin lassan teltház lesz. Ma jutott eszembe, hogy kellene egy Iphonehoz csatlakoztatható adathordozó? Milyen üzletben kapható? (Beírtam a Média Markt keresőbe de IPhonehoz pendrivet nem talaltam, bár lehet hogy elsiklottam felette.)

2017. aug. 6. 08:28
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
otg pendriveként keresd
2017. aug. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

amúgy régen Vodafone üzletekben is lehetett kapni, sztem most is


van a közeledben?

2017. aug. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
sima pendrive-ot soha nem fogsz használni iPhone-al. vannak adattárolók, de azok is csak korlátozottan tudnak adatot tárolni, és nem éppen olcsóak. 50-100ezres kategória tárhelytől függően. LaCie cuccokat nézd meg.
2017. aug. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ilyesmire gondoltam:

[link]

2017. aug. 6. 10:06
 5/7 anonim ***** válasza:
#3 lol, egy 15ezres cucc is jó erre... még hogy 50-100ezres kütyük..
2017. aug. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2017. aug. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


tessék, nincs 7ezer forint... árukeresőn kifutott, de sok helyen lehet még kapni

2017. aug. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!