Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri-e megvenni a Samsung...

Megéri-e megvenni a Samsung Galaxy S8-at?

Figyelt kérdés

Már egy ideje gondolkodok azon, hogy lecseréljem a mostani telefom és eddig a Samsung Galaxy S8-as a legesélyesebb. Nézegettem Youtubeon videókat és hát eléggé megoszlanak a vélemények.

Egyesek azt mondjak nagyon király, mások szerint nem lett olyan jó, mint amire vártak.


Én főképp arra lennék kíváncsi, hogy egy-két hónap után mennyire lassul le a készülék.

Akinek esetleg van ilyen telefonja, megköszönném ha leírnák tapasztalataikat vele! Pozitív és negatív véleményekre is egyaránt kíváncsi vagyok.



2017. aug. 6. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A készülék egyáltalán nem lassul.


Viszont!


Amint megveszed, ugye elkezded telepakolni mindenféle

alkalmazással: messenger, viber, youtube, mindenféle

"cleaner" app, víruskereső stb.

Igen ám, de ezek a programok folyamatosan futnak, így

szegény processzornak egyre több alkalmazáson kell

osztozni. Na ettől lassul be :)


Tehát rajtad múlik, mennyire lesz tetű a telefonod :)

2017. aug. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Nemtudomanevem(sem) ***** válasza:
75%

Azt hiszem, mondhatjuk, hogy 2014-15 hozott egy viszonylag pozitív fordulatot, és a samsung is rádöbbent, hogy hulladék rendszerrel nem lehet telefont eladni.

A mostaniak, tehát az s8 is, szoftverileg abszolút rendben van, így ahogy az első is mondta: rajtad múlik, hogy belassul e majd.


Egyébként attól eltekintve, hogy elég drága, nagyon korrekt kis készülék lett. Erős, gyors, jól néz ki (szubjektív), éd bárki mondhat bármit, jelenleg a legjobb kamerát, és kijelzőt tudhatja magáénak.


Persze biztos vannak hibái, de az majd csak akkor derül ki, amikor már használod pár hete/hónapja.


Szerintem ha tetszik, akkor vedd meg, csalódni nem fogsz :D

2017. aug. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem éri meg egyik új telefon sem, mert drága. S7 edge-et hasonló tudással 30 ezerrel olcsóbban meg tudod venni legalább. De ha ez nem baj, vedd meg, nem fogsz csalódni.
2017. aug. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!