Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Telenornál kártyafüggetlenek...

A Telenornál kártyafüggetlenek a telefonok?

Figyelt kérdés

(A Telekomnál független, irja a leirásba is. :))

Van a -Telenor Hello Data Start- csomag, ami hűségidő nélküli. Ha előfizusan kihozok telót, akkor már az 1. hónap után felmondhatom a dijcsomagot?



2017. aug. 6. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz, ha a telót részletre kéred és cserébe hűségidőt írsz alá, akkor nem.
2017. aug. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

És nem mondhatod fel, mert ott a szerződésben a kötbér.

Ami elég húzós tud lenni, akár többszázezer forint is.


Tessék átolvasni az ÁSZF-et, tudom, nagyon hosszú, de

nagyon hasznos tud lenni. Abban benne van az is, hogy

nem épp kártyafüggetlen a telefon, amit megveszel. Az,

hogy a weboldal mit ír, ÁSZF-hez képest nem mérvadó.

Persze pereskedhetsz utána, mert jajj, mégsem kártya-

független telefont kaptál, de őszintén, mi esélyed van

egy ilyen mamuttal szemben, amikor az ügyvédi óradíja

több, mint amennyibe a telefon került? :)

2017. aug. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted a Telenornál erre nem gondolnak???

Olvasd el az ÁFSZ-t, de a Hello Data Start csomagnál a telefont adják részletre... (előre csak annyit, hogy 6 hónap minimum és maximum 2 év)...

Kártyafüggetlen készüléket meg máshol érdemes venni: GSM boltba (nem a kétes eredetűre), illetve a műszaki áruházakban.

2017. aug. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem nehéz ki logikázni hogy a szolgáltatóknál csak függő telefonokat árulnak. Miért islenne másképp ?

Majd nem olyan lenne , mintha a Telenornál , T.mobil függő telefonokat árulnának. Saját magukkal nehogy szembe menjenek már.

Sosem értettem meg hogy miért vesznek az emberek függő telefonokat. Aztán rövid időn belül meg jön a kérdés hogy , hogy lehetne függetleniteni.

2017. aug. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bp1985 ***** válasza:
100%
Van ami az, van ami nem. Én pl asszonynak vettem honor 8-at telenornál, az független.
2017. aug. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!