Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia M5 keszulekem...

Sony Xperia M5 keszulekem beazott. Vagyis szerintem beparasodott, mivel egy kicsit tul volt melegedve es en hideg vizben furodtem, amibe bele is raktam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Aznap meg jo volt nem is vettem eszre semmit de estere nem erintkezett es a kamerajan belulrol vizcseppek voltak lathatoak. Beleraktam tegnap este egy tal rizsbe de a kamerajan ugyanugy latszik belulrol hogy vizes. Garancia mar nincs ra es nemtudom mennyiert csinalnak meg. Szerintetek tegyem ki a napra? Telenor uzletben vettem ott 1 ev garit adtak, de en ugy tudom hogy a gyartoi garancia az 2 ev. Vigyem be a Telenorhoz es hivatkozzak a gyartoira?

2017. aug. 7. 00:56
 1/3 anonim válasza:
Nem lessz érvényes a garancia, csak ha maga a telefon garantáltan vízálló. Illetve akkor sem érvényes, ha lejárt.
2017. aug. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vizallo a telefon! A gyartoi garanciat nemtudod, hogy hogy van? Vagy azt a pappirjai kozott kell megneznem?
2017. aug. 7. 01:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Telenoros telefonokon az egy év annyi, hogy addig a Telenoron keresztül tudod elküldeni garanciáztatni. A következő évben a szervizbe neked kell eljuttatni a telefonodat.A gari papíron ott a névsor a szervizekről.
2017. aug. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!