Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » El szeretném cserélni IPhone...

Festéktüsszentőhapci kérdése:

El szeretném cserélni IPhone 6+ telefonomat egy sima 6-ra?

Figyelt kérdés
Ér ennyit szerintetek kicsit zseb karcos de amugy kitűnően működik semmilyen baja nincs most volt cserélve a kijelzője is. Ők még fizethetnek rá vagy nekem kell majd(nem tudom az ilyen telefon értékeket)Szerintetek ki cserél heten valahol? (Azert szeretném mert nekem túl nagy)

2017. aug. 7. 10:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Alapvetően egy Plus telefon, ha tárhelyre, garanciaidőre, állapotra megegyezik a "kicsi" modellel, akkor többet ér. Így ha cseréled jogosan kérhetsz +kp-t.

Legegyszerűbb ha felrakod egy apróhirdetési oldalra és leírod, hogy mit akarsz cserébe. Vagy megnézed a kínálatot és ráírsz valamelyik hirdetőre, hogy benne lenne-e a cserében.


Én viszont a helyedben már 6s-re cserélném, még akkor is, ha 10.000-ret rá kéne dobni. De ez már rajtad és a pénztárcádon múlik.

2017. aug. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi es azt meg tudnád mondani h kb mennyit fizethetnek ra maximum?
2017. aug. 8. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!