Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan állítsam le a hirdetése...

Hogyan állítsam le a hirdetéseket?

Figyelt kérdés
Kb. 3 hete kezdődött, hogy felugrott 1-1 hirdetés, miközben telefonoztam. Mostmár odáig jutott, hogy az ébresztőt se tudom kikapcsolni, mert két hirdetés is felugrik, és alig lehet bezárni. Fogalmam nincs mi hozta ezt elő, és hogy szabadulhatnék meg tőle. 3 hónapja használom a telefonom eddig nem volt ilyen probléma sem ezen a telefonon, sem az előtte lévőkön.

2017. aug. 7. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Használj gombos telefont-régit;)

Okos hulladékok....talán van valami "reklámfogó" progi rá, amit letölthetsz...hmm.

2017. aug. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de nem blokkolta. Azért köszi!
2017. aug. 8. 09:19
 3/4 A kérdező kommentje:
Gyári beállítások visszaállítása segített!
2017. aug. 21. 10:59
 4/4 A kérdező kommentje:
Kiderült végül, mi okozta., Telepítettem újra az addig használt alkalmazásokat, Picart telepítés után egyből jöttek a hirdetések. Letöröltem, azóta nincs gond.
2017. szept. 10. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!