Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem jeleníti meg a wifi...

Nem jeleníti meg a wifi hálózatokat a telefonom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Pár nappal ezelőtt, egyszer csak nem kapcsolódott a wifihez a telefonom. Gondoltam újraindítom...ezek után sem kapcsolódott.(már akkor sem jelent meg a hálózat neve sem) Újra indítottam a routert. SEMMI.

Csináltam hard resetet..mindent megpróbáltam,manuálisan csatlakozni a wifihez. Próbáltam a tp-link (tp-link routerünk van)router beállításaiban kutakodni.. de egyszerűen semmi változás. Sőt még a Mac-filter sincs bekapcsolva. Minden más eszköz csatlakozik a wifire, csak a telefonom nem.

A telefonom adatai: Samsung Galaxy J5 (2016)Android 6.0.1 rendszerrel.

Egészen váratlanul ért ez az eset. Nem frissítettem a telefont, semmi.



2017. aug. 7. 20:23
 1/2 A kérdező kommentje:
Változás történt! Ha nagyon közel teszem a telefont a routerhez akkor 1-2 "jel" van vagyis olyan erősségű . (A wifi jelnél)Semmilyen weboldalt nem jelenít meg továbbra sem
2017. aug. 8. 09:25
 2/2 micikemackoka válasza:
Nem akarok akadékoskodni de a wifi elérés be van kapcsolva a telefonon,ha igen akkor a wifi jelszó jól van be állítva,próbálj meg másik wifi hálózathoz kapcsolódni,a router újra indítása ,esetleg a router antenna a helyén van-e
2017. aug. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!