Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudom, hogy hülyén hangzik,...

Tudom, hogy hülyén hangzik, de a Samsung S5230 asba hová kell tenni a memória kártyát? :$$$ xddddd

Figyelt kérdés
nemtalálom a helyét ... oO
2010. máj. 23. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
omg bameg:DD: oldalán van egy kis ajtó vagy mi, oda rakd be...vagy nézd meg a leírásba
2010. máj. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az oldalán csak egy 'ajtó' van és oda a fülhallgatót meg ezeket kell betenni :P :)
2010. máj. 23. 22:40
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia. először én sem tudtam, aztán végiglapoztam a leírást.

ki kell szedni hátul az akkuját, és ott van fölötte egy kis jel, hogy oda kell rakni a memo kártyát. bele kell csúsztatni. szóval kedves válaszoló, ez nem olyan, mint a legtöbb telónál, hogy az oldalán legyen.-.-

szóval. leszeded a hátulját, kiveszed az aksit és asszem - most nincs nagy kedvem kikapcsolni a telómat - bal felső sarokban lesz az aksi mélyedésénél.

remélem értetted, de hanem, szívesen segítek valahogy érthetőbben.;)

2010. máj. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönööm szépen a segítséget (: meg is találtam :)))
2010. máj. 23. 22:46
 5/7 anonim ***** válasza:

na az utolsó vagyok. mégis kikapcsoltam és megnéztem.:D

szóval akkor mostmár.. harmadjára is elmondom, hogy ki kell venni az aksit és.. hogyha nagyjából vízszintesen tartod a telódat, látod hogy bal oldalun, a sim-kártya alatt van egy bemélyedés, és oda kell beletenni.

2010. máj. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jah. akkor minden oké.>_<
2010. máj. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszii szépen aranyoos vagy (:
2010. máj. 23. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!