Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdekelne hogy nem tudja...

Érdekelne hogy nem tudja esetleg valaki hogy egy Samsung S7 edge tipusu telot ilyen GSM üzletekben ahol megvennék milyen összeget adnanak erte!?

Figyelt kérdés
Elszeretnem adni a telomat de minnel hamarabb sajnos nem tudok varni mig 1 vagy 2 het mire valaki megveszi igy inkabb leadom ilyen GSM uzletekben ahol egybol fizetnek is tud valaki esetleg olyan GSM uzletet ahol ezta fajta telot SAMSUNG S7 EDGE gond nelkul eltudnam adni nagyon fontos lenne mert surgosen szuksegem lenne penzre es ez a megoldas talalom a legegyszerubbnek es persze a leggyorsabbnak is valahol Budapest vagy Eger az mindegy hol!?ja igen jo lenne az uzlet neve es hogy hol talahato

#Samsung Galaxy S7 Edge #Telefon elado #GSM üzletek
2017. aug. 8. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Én sajnos nem tudok. De szerintem jobban jársz, ha valamivel a piaci ár alatt felrakod jófogásra. A GSM üzletek nagyon nyomott árat fognak kínálni.
2017. aug. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen feltettem már több hirdetésre is vasárnap óta de azon kivűl hogy az árról kérdezősködnek azon kívűl megvenni nem akarja senki...és 90-100e az ára ugy gondolom egy majdnem 4 hónapos ilyen fajta teloert ez nem penz!!!
2017. aug. 8. 12:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Facebook-on van Samsung Galaxy S7 csoport, próbáld meg ott, hátha.
2017. aug. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!