Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csatlakozik le a wi-firő...

Miért csatlakozik le a wi-firől az Iphone 7-es telefonom, ha hosszabb ideig zárolva van?

Figyelt kérdés
Példaul amik éjszaka jönnek értesítések, reggelre nem jelzi, mivel le volt kapcsolódva. Ez az első Apple készülékem, és másfél hónapos, szóval lehet én nem értek hozzá, és elállítottam valamit, de mit csináljak vele?

2017. aug. 9. 02:54
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
energiatakarékosságból. de az összes telefon ezt csinálja.
2017. aug. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem kéne ezt csinálnia, pont éjszaka szokta letölteni az app frissítéseket, amihez kell a wifi. Routerrel minden rendben?
2017. aug. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Wadmalac ***** válasza:
70%
Energetikai beállításoknál kéne lenni beállításnak ,hogy sleep módban se váljon le a wifiről.
2017. aug. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hol van az a beállítás?
2017. aug. 9. 12:44
 5/9 Wadmalac ***** válasza:

Beállításoknál az akkumulátor pont alatt nincs bekapcsolva az alacsony töltöttség mód?

Olyankor egy csomó dolgot letilt, ha alacsony az akku.


Nem vagyok biztos benne, de a wifi beállítások egyéb pontja alatt is körül lehet nézni.



Ha ez nem segít, akkor az alábbi módszer gyógyítja a dolgot:

[link]

2017. aug. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Mindig így működött az iPhone. Csak akkor marad wifi-n, ha töltőn van, vagy ha a telefon nincs zárolva.
2017. aug. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Ja, és ne keress ilyen beállítást, nem lehet megváltoztatni ezt a működési módot.
2017. aug. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem az Iphone használó ismerőseimet, és náluk nem jelentkezett ez a probléma.
2017. aug. 9. 19:51
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 - kizárt. Vagy töltőn hagyják és azért nem szakad le, vagy mobilnetjük is van és észre sem veszik. Még csak app sincs, ami életben hagyja..
2017. aug. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!