Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Döbbenet! Az iPhone-omon a...

Döbbenet! Az iPhone-omon a nem fogadott hívásokban ott van a saját számom. Elvileg hívtam saját magam. Mi történik?

Figyelt kérdés
Volt már ilyen valakinek?
2017. aug. 9. 11:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
40%
Döbbenet!ámulat!beszabehu!
2017. aug. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Első, köszönöm a színvonalas" hozzászólást! Nem a humor kategória ez!


Érdekes módon a jegyzeteim is eltűntek tegnap, talán van összefüggés a kettő között. Vírus?

2017. aug. 9. 11:51
 3/16 anonim ***** válasza:
Ifonon nincsen vírus. Kivéve ha nem bazeráltad a rendszert. Vagy reboot, vagy gyári beállítások visszaállítása.
2017. aug. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Értem! Most beszéltem a vodafone ügyfélszolgálattal, rendszeren belül semmi rendelleneset nem lát. Soha nem hallottak még ilyent egyébként. Most hívom az apple ügyfélszolgálatot.
2017. aug. 9. 12:27
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem akarok vitát!!!

De azért ennyi hiba egyikkel sincs mint ezekkel.

Ha ugyan ezt csinálja egy 25 ezres android , akkor meg van győződve róla mindenki hogy szar noname kinai, ennyit tud.

De ez elég furcsa ebben az árkategóriában.

2017. aug. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%

abban az esetben lehet ilyen, ha a hívott telefonon is ugyanaz az Apple ID-d van beállítva, mert akkor a hívásnapló szinkronizálódik, tehát a saját telefonodon is megjelennek azok a hívások, amik a másikon, és fordítva.


ha nem erről van szó, akkor fura. több ötletem nincs.

2017. aug. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Pedig magadat nem tudod hívni.

Nincs jailbreak?

2017. aug. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

ma 13:08 Pontosan erről volt szó!


Egyébként meg imádom az iPhone-t, legjobb!! Ezt csak annak aki azt írja, hogy ennyi hiba egyikkel sincs. Legtöbbször nem készülék hibák ezek, hanem tudatlanság.

2017. aug. 9. 13:20
 9/16 anonim ***** válasza:
62%
Csak jelezni szerettem volna h a hatásvadász "döbbenet" nem kellett volna a kérdés elejére...jól néznénk ki ha minden kérdés hűha,azta,meg hasonlókkal kezdődne...
2017. aug. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Engem ledöbbentett! Hogy te minek nevezed, az a te dolgot, ez már csak puszta kötekedés, de ezt már megszoktuk.
2017. aug. 9. 14:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!