Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ALCATEL PIXI 4 (5") tesco ki...

ALCATEL PIXI 4 (5") tesco ki mit gondol róla ki használja használta már Érdemes a teco-ból megvenni 14990 ért?

Figyelt kérdés
Szeretném meg venni de nem vagyok teljesen biztos benne szerintem az alacatel egy nagyon jó márka stabil telefonokat gyártanak nem törik össze ha leejtem elvileg.
2017. aug. 9. 12:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy telefonnál nem az a döntő , ha földhöz vágod hogy össze törik-e. Sokkal inkább a tudása számit, az árához képest. De én egy 15 ezres telefonból nem sok jót nézek ki. Irom ezt úgy hogy nem fogok utána nézni a tudásának. Linkeld be.
2017. aug. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kevés ram, alacsony felbontású kijelző, gyenge akku, nem tud 4g-t, vagyis minden gyenge benne
2017. aug. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!