Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy A3 2017 Nougat frissítés?

Galaxy A3 2017 Nougat frissítés?

Figyelt kérdés
Mikor jön az Android 7.0 a készülékre? Tudom, hogy a Samsung már elindította a frissítést, és egyre több országban elérhető, de itthon mikor válik elérhetővé? Konkrét vagy megközelítő dátumot lehet tudni?

2017. aug. 9. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
A frissítésekkel kapcsolatos információkat soha sem lehet pontosan meghatározni. Az is lehet, hogy a napokban fog érkezni, lehet hogy 1 hónap mulva, lehet fél év mulva, de az is lehet, hogy 1 évbe is bele telhet.
2017. aug. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy cseppet se lesz jobb a frissitéssel. Nyugodtan használd ami van.
2017. aug. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azt egyébként nem kérdeztem, hogy jobb lesz-e tőle, csak azt, hogy lehet-e tudni valamit az érkezésésről.
2017. aug. 9. 21:02
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

nem segít de egy kis infót ad, friss mai cikk

2017. aug. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De szerintem meg jobb lesz. Elég ha csak felhúzom az ujjam és előjön az alkalmazások fül, +egy picit a dizájn is jobb lesz.
2017. aug. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen en is varom, foleg az osztott kepernyos mod miatt. Nem multitaskingolni, csak hogy a youtube tudjon menni a hatterben. Ezert is erdekel annyira az erkezes, hogy kerdes irtam.
2017. aug. 12. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!