Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Szeretnék váltani telefont. Inkább IOS párti vagyok, nekem jobban bejön. 100-150 körül lenne inkább a max.

Megérné iPhone 6s? Vagy inkább SE? Vagy esetleg olyan androidos telefon ami jó képet is csinál, jól néz ki (persze ez nem létfontosságú), nem olyan drága?

Sürgős lenne eléggé, a mostani telefonom nem hiszem, hogy sokáig fogná bírni még.



2017. aug. 10. 00:41
 1/9 anonim válasza:
100%

Nekem 6S van, es meg vagyok vele elégedve. Bár meg csak 1,5 eves, hogy meg e érte azt csak akkor fogom tudni megmondani, ha ilyen 5 evet kibír a telefon.

Amúgy így nem fagy be semmi, jo képeket csinál, bár az ujjlenyomat olvasó néha idegesít, mert a zsíros, vizes kezet nagykn nehezen olvassa be

2017. aug. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nézd: ha iPhone párti vagy, akkor a hardveraprón nézz körbe, hogy ilyen árban, adnak-e el garanciával 6S-t.

SE csak akkor éri meg, ha kompakt okostelefont szeretnél magadnak.

Androidos fronton, ebben az árban van 3 készülék, amiket tudok ajánlani neked: OnePlus 5, Honor 9, Xiaomi Mi 6. Szinte teljesen hasonló a tudásuk. Kamera téren én nem vagyok otthon, de azért van olyan, ahol le lettek tesztelve (Tech2.hu által) - nézd meg magad: https://www.youtube.com/watch?v=drLOKxzttEY&feature=youtu.be és dönts ez alapján.

2017. aug. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát 100-150 körül bőven befér az 5S és az SE de a 6s már húzosabb.

SE és a 6S majd hogy nem hasonló, csak 6S ben van 3D touch és az SE ben nincs. Lényegében a méret a különbség az SE 4inches a 6s meg 4.7inches.

2017. aug. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Itt már csak az dönt, hogy fontos-e a nagyobb méret. Ha nem, akkor SE, a 3d touch szerintem teljesen elhanyagolható.
2017. aug. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem Samsung Galaxy S8-am van.

3 honapja kaptam.

Maximalisan megvagyok vele elegedve.

Bar mikor en kaptam majdnem 300.000 volt de most mar valamivel olcsobb.

2017. aug. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3 hónap semmi. Kíváncsi leszek 3 év múlva milyen lesz az S8. Ha olyan, mint az S6, akkor kösz nem kell.
2017. szept. 1. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Vagy csak nem vigyáztál ra a telefonodra;)

Nem ez az elso Samsungom es mind kivalo volt evekig:)

Az iPhone is lehet fos ugyanugy mint barmelyik,en nem kerdeztem a velemenyed:)

2017. szept. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%

Ja es a mai telefonokat 2 evre gyartjak,ha annyit kibir az jo,ha tobbet meg jobb,de az ritka..

Es az S6 amugyis gyenge szeria voltxdd

Az S8 mar most kaposabb:)

Nyomorekxd

2017. szept. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Iphone 4-em van, már lassan 4 éve, eddig nem volt baja, ezért gondolkoznék inkább ios-ben. Köszönöm az eddigi válaszokat, viszotnlehet még írni:)))
2017. szept. 1. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!