Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért fehér az okostelefonom...

Miért fehér az okostelefonom képernyője?

Figyelt kérdés

Kb. 3 éve vettem egy Allview A5 Duo márkájú okostelefont,nem

is volt baj vele egy évig működött is, amig le nem ejtettem és elfehéredett a képernyője.Elvittem szerelőhöz ahol nagyon drágán akarták kicserélni a belső képernyőt,ezért féretettem hogy inkább veszek másat.Most 3 évre rá újra előkerült viszont már egy olcsó telefonnak számitiott ezért az intreneten olcsón találtam hozzá alkatrészt,amit meg is vettem és beraktam én magam.Egy napig hibátlanúl működött és másnap mikor bekapcsoltam furán elkezdett csikozni és azzal elfehéredett az új képernyő is.Ettől függetlenül a telefon működik,reagál mindenre és hangot is ad ki de csak fehér képet látok.Ha valakinek van valami selytése, hogy mi lehet a probléma légyszi segitsen!


2017. aug. 10. 09:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor nem csak a képernyő sérült hanem valami más is, talán az alaplap, vagy a szalagkábel. Felesleges volt egy forintot is rákölteni.
2017. aug. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De a vicc az hogy egy napig ment.
2017. aug. 10. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!