Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gmail levelek importálása...

Gmail levelek importálása másik Gmail fiókba, hogyan? Mobilról lehet?

Figyelt kérdés

Miért nem tudok Gmail fiókból importálni? Ezt írja ki


Nem sikerült csatlakozni a korábbi e-mail-fiókhoz. Valószínűleg egy másik böngészőlapon egy másik fiókba van bejelentkezve ennél a szolgáltatónál. Jelentkezzen ki az összes nem Gmail-alapú fiókból (például Yahoo Mail- vagy Outlook.com-fiókból) a többi lapon, majd zárja be az ablakot, és próbálja újra.

Zárja be ezt az ablakot, és indítsa újra a hitelesítési folyamatot.


Pedig már minden honnan kijelentkeztem (Google play, jófogás meg stb stb)

Már nem tudom hogyan tovább. :D nem értem...



2017. aug. 10. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Alkalmazásadatoknál töröld a gyorsítótárat. Egyébként importálni tudtommal nem lehet, csak adott készülékkel szinkronizálni, de egy alkalmazáson belül több email fiókot is szinkronizálhatsz, tehát megjelennek az eszközön mindkét fiók levelei, ha úgy állítod be.
2017. aug. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Már megtettem. Nem segítette. :/

Törölni szerettem volna a régi Google fiókot és az újra át tenni a Gmail leveleket.

2017. aug. 10. 21:36
 3/7 anonim ***** válasza:

" Egyébként importálni tudtommal nem lehet"

Csak a tudtoddal nem lehet?

Mert egyébként igen.

2017. aug. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Most komolyan a válaszom terminológiáját elemezzük? :D

Tudtommal (=legjobb tudomásom szerint) nem lehet, ergp nem hivatalos forrásból tudom, csak én magam nem találtam rá opciót soha, mikor kerestem. Még a böngészős verzió beállításaiban is csak importálás menü van (=más levelezőrendszerből gmailbe), exportálás nincs, legalábbis(!) én nem találtam.

Tudtommal (újra: legjobb tudomásom szerint) tehát csak kerülő úton lehet megoldani a dolgot, pl. a levelek továbbítása, de mivel nem vagyok informatikus, sem google szakember, így ha valaki más pontosabb infókkal tud szolgálni a kérdezőnek, akkor nem lesz belőle harag. :)

2017. aug. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az új Gmail fiókból tudtam importálni a régire (leteszteltem)

Mobilról : chrome böngészőből, asztali nézetben, be kell lépni Gmail-be ott beállítások majd IMAP engedélyezése. Utána importálás fülre kell menni és értelemszerűen kitölteni.. Nem nehéz.

Csak egyszerűen Azt nem értem h miért írja azt ki amit felül is már írtam a kérdésben. Hiszen már "tudtommal" mindenhonnan ki vagyok jelentkezve :D

2017. aug. 11. 09:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez esetben szerintem töröld az összes gyorsítótárat, ami a googléhez kapcsolódik, illetve az email fiókokhoz (ha több alkalmazást használsz erre - nyilván telefonja válogatja), plusz a böngészőét is (telefonon beállítások, alkalmazások, és azon belül egyesével), az kényszeríti az alkalmazásokat, hogy léptessenek ki akkor is, ha nem akarnak. :)
2017. aug. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már meg csináltam, sőt újra is telepítettem a telot, de nem oldotta meg a problémát :D szerintem feladom..
2017. aug. 11. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!