Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A laptopom nem ismeri fel a...

A laptopom nem ismeri fel a telefonomat! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Képeket és zenéket akartam rátenni, de nem ismeri fel. Egy Huawei Y5II telefonom van, úgy fél éve vettem, valamivel talán több. Eddig ilyen probléma nem volt. Az egeret sem ismeri fel. Az USB-ket viszont igen. MI lehet a baja? Van egy olyan opció a beállításoknál, az egyebekben, hogy Megosztás és hordozható csatlakozási pont. Ezen belül van egy Hordozható WI-FI spot, egy Bluetooth megosztása, és egy USB megosztás, de azt nem engedélyezi. Mit csináljak hogy felismerje?

2017. aug. 11. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Kábelcsere, mert ezek alapján se a gép, se a telefon nem "veszi észre" az USB összekötetést
2017. aug. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Más telefont felismert, kettővel is próbáltam, minden frankó volt.
2017. aug. 13. 19:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbálj más kábelt, és más USB bemenetet a gépen először. Ha az nem oldja meg, akkor vezérlőpult - eszközök és nyomtatók - találd meg a telefont (közben legyen bedugva), jobb klikk, tulajdonságok, lesz ott olyan hogy illesztőprogram (driver), azt próbáld frissíteni. Ez Windows 10 alatt általában megoldja a dolgot, 7 vagy 8.1 alatt nem annyira nagy hatásfokkal, de hátha.
2017. aug. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!