Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi ez az alkalmazás androidon?

Mi ez az alkalmazás androidon?

Figyelt kérdés

Com.google.daemon


Ez a neve, eltávolíthatom?

Nem rémlik hogy lett volna eddig.

Ráadásul valahogy valami reklám mindig felugrik mostanában böngészés közben és a play áruházra visz rá.

Most meg alig tudok pötyögni is, mert mindig elugrik a billentyűzet.

Egy szürke értsítési sáv ugrál fel, de csak szürke karika, semmi szöveg.

Ha nem az említett alkalmazás, akkor mi okohatja?



2017. aug. 11. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
99% Hogy a fentebb leírt problémákat az említett "Alkalmazás" okozza (Elárulom, a Googlehoz semmi köze) Töröld le nyugottan (Ez nem kérés, Hanem parancs!!! Ez egy vírusos alkalmazás!!! Láttam már ilyet!) De célszerű lementeni a fontosabb adataidat, majd egy gyári visszaállítást csinálni a telefonodon, ugyanis több ilyen is lehet elrejtve a mobilodban, mert ugye a vírusok Szaporodnak!
2017. aug. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De vannak olyan erőszakos vírusok, amik a Rom-ba (tehát magába a rendszerbe) eszik be magukat, és ott már nem segít a resetelés. Ilyenkor drasztikusabb módszerekhez kel folyamodni (Persze erre az esély kicsi, de azért leírtam)
2017. aug. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Csináltam egy gyári visszaállítást, biztos ami biztos alapon.

Most jónak tűnik.

2017. aug. 12. 10:33
 4/4 A kérdező kommentje:

Volt rajta valami shell is, egy android fejjel.

Most olyan sincs. Gyanús volt nekem az is.

2017. aug. 12. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!