Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P10 Lite telefonon a...

Huawei P10 Lite telefonon a zene alkalmazásban hogy lehet egy zenéhez a dalszöveget beállítani?

Figyelt kérdés

2017. aug. 11. 23:30
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Én is kerestem rá a választ, youtube videón találtam meg.

A lrcgenerator.com honlapot használom. Rögtön a kezdőlapon ott van a szövegdoboz, ahol begépelheted a dalszöveget, vagy kimásolhatod.

Utána alatta rákattintasz a "synchronize" gombra. A szöveghez illő szám feltöltéséhez az audio gombra kattints. Meg kell keresni a számot, "audio" utána "start" majd ahogy megy a szám és a szöveg, úgy kell rákattintani, hogy "next line".

Ha véget ér a szám, kijön, hogy "get file" akkor letölti a szöveget magától és odaigazítja az adott számhoz.

Vagy ha nem boldogulsz a leírásomból, itt egy youtube link:

[link]

2018. máj. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia tudnál nekem segíteni? Letöltöttem az lrc file-t a telefonra ahogy írtad. De amikor elindítom a zenét hiába kattintok a lejátszón a dalszöveg részre, üres marad.
2020. máj. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!