Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen csúcs kategóriás...

Milyen csúcs kategóriás telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Lassan mindegyiknél az a cél hogy egy ejtésnél eltörjön... Jó kamera kell strapabíró legyen jó üzemidővel ne akadjon..Samsung huawei honor LG előnyben

2017. aug. 12. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Én a samsungra esküszöm, eléggé kétbalkezes vagyok, de 8+ éve azt használva (nyilván azért nem ugyanazt, időközben mindig újabbat :D) csak egyszer sikerült tropára törni, nagyon rosszul esett, duplán sarokra pattanva.

Páromnak huawei van, annak a kamerája talán egy picit szebb, aksiban viszont gyengébb, a samsung gyorstöltésével nem nagyon lehet versenyezni - szerintem.

2017. aug. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem Huawei van, jópárszor leejtettem már véletlenül, de azóta is gond nélkül működik, a jó kamera pedig általánosságban jellemző a márkára!
2017. aug. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha bármilyen androidos telefont megvehetnék, akkor a Samsung Galaxy S8-at venném.

(Abszolút nem rajongok a Samsung márkáért, de hülye lennék, ha nem ismerném el, hogy a csúcskategóriában eszméletlenül oda tudják magukat tenni.)

2017. aug. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat S8 volt a kiszemelt de olvastam róla olyat is hogy 1 ejtésből sikerült mind a 4 oldalának eltörnie.. Ezért egyelőre inkább nem merek erre 170ezret adni. Ha nem lesz jobb akkor talán.
2017. aug. 15. 06:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha normál tokot pakolsz rá, nem ezt a dizájner sarokvédőt, amit az S6 óta vezetett be a samsung, akkor nem lesz gond. Szégyen vagy sem, baromi béna vagyok, S3 óta mindig a szériát használom, és hát nem keveset repült már egyik telefon sem... :D Egyszer sikerült csak ripityára törnöm, egyébiránt üvegfólia/tok mindig megvédte. Ismerősi körben sem hallottam sokkal rosszabb statisztikákat a sajátomnál.

Biztosítást azért érdemes kötni, az a törésre véd. :)

Az Edge az, ami kicsit érzékenyebb az íves oldalak miatt, de szerintem az sem vészes.

2017. aug. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat oneplus 5 lett végül S8ast nem mertem megvenni (a világ legtorekenyebb mobilja).
2017. szept. 22. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!