Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek biztonságos...

Szerintetek biztonságos ebayrol telefont venni?

Figyelt kérdés

Kineztem egy telefont, holnap este rendeltem volna meg magyar boltbol, viszont ahogy elneztem ebayen ott 10k-val olcsobb, és visszajelzések is szinte hibatlanok ez eladonal. Mit gondoltok? Ráadásul fekete szinben is kaphato, magyarorszagban csak feher szinben van 80.000ftért.


[link]



2017. aug. 12. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze. Én már vagy 5-öt vettem onnan.
2017. aug. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"About warranty


Please note that this is an international version with one year SELLER warranty ( no manufacture warranty).

"


Tehát ha valami lesz vele, vissza kell küldened,

aztán vagy megcsinálják, vagy nem. Magyarországon

2 év garral kapod, magyar ÁFÁval (amit akár el

is tudsz számolni, így már csak 62-be kerülne a

telefon).

2017. aug. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vettem már kinti telot... De áfat is számolj
2017. aug. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Milyen áfát? Mármint már kosárba adtam mintha megvennem, a végosszeg 70 ezer korul jott ki, ha kártyával fizetek mi lenne? Egy csomot rendeltem ebayrol, csomagbol nem látszik mivan benne
2017. aug. 12. 20:54
 5/7 anonim ***** válasza:
GB-ből nincs áfa. Persze ha a warehouse kínai, akkor még lehet, vám is, de azt máshogy fogják meg :)
2017. aug. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lesz szükséged a garira, szóval inkább itthon vedd meg!
2017. aug. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs azzal semmi probléma. Mi a Tinydeal-ról vettük az egész rokonság és sosem volt semmi baj vele. Ráadásul egyik sem romlott el eddig, igy azt se tudjuk mi az hogy garancia.
2017. aug. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!