Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet manapság még valahonnan...

Lehet manapság még valahonnan 3gp filmeket letölteni?

Figyelt kérdés

A barátnőm gyakran van kórházban kezelésen, és ígértem neki, hogy odaadom egy régebbi mobiltelefonomat, amire töltök neki filmeket, hogy jobban teljen az idő. Sajnos ezen a telefonon csak a 3gp megy el. (Nokia xpress)

Rákerestem, rámentem több oldalra is, ahol ezt a formátumot ígéri, de amikor letöltöm mégsem az lesz. Töltöttem le egy DVDVideoSoft nevű konvertáló programot is, ami mindent ígért, mégsem alakítja át 3gp-be.

Tudom ,hogy a teló alkalmas lenne filmnézésre, mert anno én is ezen néztem filmeket mikor én is kórházban voltam. Ja és még annyi, hogy pc-ről próbálok letölteni, és onnan áttölteni a telefonra. Lehet közvetlen telefonról kell ezt valami alkalmazás segítségével? Sajnos nem értek hozzá, anno a párom csinálta, de már ő sem tudja hogyan. Ráment valami oldalra, és onnan rögtön ment a telefonra a kompatibilis anyag.


2017. aug. 13. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ezt használnám inkább.

[link]

2017. aug. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

A 3gp mára kihalt formátum, alacsony képessége miatt.


MediaCoderrel át lehet konvertálni mozgóképet akár 3gp-be is, de készülj fel, hogy ez nem két kattintásból elintézhető. Valamilyen szintű ismeret kell a kezeléséhez meg a kimeneti formátum beállításához. Aztán azt is le kell próbálni, hogy milyen bitráta (adatfolyam sebessége) amivel még megbirkózik a régi telefon.

2017. aug. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne töltögess, konvertál és próbáld ezt a progit:


Format Factory


Egyszerű és nem vackerálós.

Azonban ügyelj a bitrate és a video felbontására.Sok készülék még így sem tudja lejátszani a 3gp-t, ezért tedd ezeket alacsonyra, de ne a legaljára egyből.

Egy apró kijelzőre felesleges full hd, elég a 352x288 vagy apróbb és a többi...pal, fps...stb.

Sok sikert-jobbulást asszonykának!

2017. aug. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, valamelyik csak beválik.
2017. aug. 13. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!