Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megbízható az alza.hu?

Megbízható az alza.hu?

Figyelt kérdés
2017. aug. 15. 00:24
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Igen, teljesen megízható.
2017. aug. 15. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Alapvetően külföldi weboldalról csak akkor és olyan értékben rendelj, aminek az ára nem okoz anyagi problémát ha nincs minden rendben a rendelés körül.

Ugyanis a Fogyasztóvédelemnek nincs hatásköre ilyen esetekben fellépni, egyedül maradsz ha valami nem stimmel.

Nem feltétlenül az átverésre gondolok, de lehet hibás, elcserélt, nem megfelelő minőségű, színű, akármilyen termék, aminek az átvétele után vagy hallani se akar rólad az eladó, vagy nem tudja megoldani, nem ismeri el, stb.

Szóval ilyen szempontból nem ajánlom.

Vagy ismert hazai webáruházat válassz, vagy nagy külföldit, pl. Amazon, Ebay, Aliexpress, stb.

2017. aug. 15. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én tudok egy emberről, aki csalódott az Alzában, mert nem volt raktáron egy kiváló kamera, és nem tudott várni még 5 napot, ezért lemondta! Ezek után nem is tudom, mit higgyek.
2017. aug. 15. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
25%

Hoztam nektek hetvenezret, hetvenezret hoztam nektek!


Kétezer neked, gyere el érte!

2017. okt. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!