Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p8-as telefonról...

Huawei p8-as telefonról hogyan lehet letörölni az EMUI alkalmazást?

Figyelt kérdés

2017. aug. 15. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha le tudod akkor alkalmazásoknál,de lehet hogy csak le lehet tíltani.Rootolva biztos törölni tudod, csak nehogy valami galibát csinálj.
2017. aug. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ettől félek én is.Hogy valami galibát csinálok.Azt a rootolást nem tudom miaz.
2017. aug. 15. 17:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudod letörölni, de ha nem tetszik, bármilyen launchert letölthetsz és használhatsz helyette. Irány a Play áruház
2017. aug. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy azt a launchert sem tudom hogy mi.Megköszönnêm ha kifejtenéd bővebben,és hogy mit kell vele csinálni.
2017. aug. 15. 18:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Hajajj :) Próbálom úgy írni, hogy megértsd (tapasztaltabbaknak nem kell belekötni) A launcher az az amit látsz, ikonok, mappák, alkalmazástár, stb. Már azt sem értem, miért akartad pont ezt letörölni, ha úgysem tudod mi az. Töltsd le pl. a Nova Launchert. Magyarul is tud, rengeteg beállítási lehetősége van, nem tudod vele elcseszni a telefont, de teljesen másképp fog kinézni, mint ahogy most. Olyanra csinálod vele a telefonod kinézetét, amilyenre szeretnéd.
2017. aug. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A rootolást ne probáld inkább mert tönkre vághatod a telefonod.

De azért itt egy kis információ róla:


Root

Android operációsrendszereken alapvetően a főrészekhez nincs hozzáférésünk, ezáltal is védve van a felhasználók káros magatartásaitól úgymond „korlátozott” hozzáféréssel rendelkezünk. A rootolás ezt a korlátozást szünteti meg, ezáltal teljes rendszergazdákká válhatunk. Fontos hangsúlyozni, hogy az átlagos használathoz nincs szükség erre az opcióra és a pozitív hatásait is csak hozzáértők, legalábbis nem amatőrök élvezhetik ki, viszont a teljes jogosultsággal kárt is okozhatunk.

Mikor érdemes rootolni?

Egy átlagos felhasználó számára szerintem három esetben lehet szükség a bővített jogokra. Sajnos teljes rendszermentés (biztonsági mentés) létrehozásához, gyárilag előretelepített applikációk módosításához/törléséhez illetve a betöltő (boot) képernyő változtatásához alapesetben nincs hozzáférés, ilyenkor jól jöhet a rootolás. Persze haladó felhasználóknak sokkal több lehetőséget biztosít, ezáltal a processzor sebességének változtatását vagy a rendszerfájlok módosítására is lehetőség nyílik és még rengeteg egyéb funkció érhető el.

2017. aug. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amúgy a emui-t miért is szeretted volna letörölni?
2017. aug. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon köszönöm nektek a segítséget.Az emuit azért törlöm mert állandóan azt írja hogy nincs elég hely az SD kártyán.nagyon sokáig frissíti magát.Meg nem tapasztaltam semmi előnyét,hogy jobb lenne a telefonom mint azelőtt.Bánom hogy feltelepitettem.Mégegyszer köszönöm szépen a segítséget nektek.
2017. aug. 16. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!