Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagyon gáz ez? 12 evesen.

Nagyon gáz ez? 12 evesen.

Figyelt kérdés
12 eves lany vagyok és uj teleont szeretnek. Iphoneon gondolkoztam azok kozott 6s plus es 7 plus. Nagyon gaz lenne egy 12 eves lanynak? Persze termeszetesen en fizetnem sajat penzbol. Nagyon gaz?

2017. aug. 16. 18:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%

Saját pénzből 12 évesen? Már ennyi idősen dolgozol? xD

Vagy a szüleidtől kapott zsebpénzből vennéd? Mert az ugyanolyan, mintha ők vennék...

Amúgy szerintem gáz. Sokkal kevesebbért is lehet kapni ugyanolyan jó telefont. Egy almás logóért nem adnék ki több százezret.

2017. aug. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Igen sajat penzbol lenne. Igazabol szulinapomra karacsonyra husvetra stb.-re mindig penzt kerek es ugy gyult ossze ra...
2017. aug. 16. 18:30
 3/20 anonim ***** válasza:
97%

Vegyél olyan telefont, ami igényeidet kielégíti és olcsó.

Van olyan oldal, ami segítésget nyújt a telefonok különféle paraméterek alapján történő összehasonlításában. Nem biztos, hogy egy olcsóbb telefon nem elégíti ki igényeidet.

Ha csak nem az a fő motiváció, hogy "sokaknak van és nem akarok kilógni a sorbóol mert mit szólnak"/"ezzel szeretnék kitűnni"...

Szerintem gyűjtögesd a pénzt, mert szükséged lesz rá közép - vagy felsőoktatásban.

Fontosabb dolgokra is ki lehet adni a pénzt, mint a drága telefon (tanulmányokkal kapcsolatos kiadások stb).

2017. aug. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%

A zsebpénz egyáltalán nem olyan mintha a szülei vennék.

Egy gyereknek meg kell tanulnia kezelni a pénzt, és ehhez szükség van zsebpénzre. Hogy ez mennyi is legyen az családfüggő. Mindenki maga dönti el, hogy mennyit akar és tud rászánni.

Tehát a zsebpénz, és az ajándék pénz az a sajátja függetlenül attól, hogy elmosogatott-e érte, vagy csak úgy kapta mert nagyinak épp nem volt hová tenni a nyugdíját.

Más a helyzet ha a gyerek követeli ..de nagyon eltértünk a témától.


Kedves Kérdező!

Véleményem szerint egyik iPhone sem éri meg az árát, nekem pl ingyen sem kellene, mert nem szeretem azt a rendszert.

Neked viszont azért nem ajánlanám, mert nagyon drága, főleg azt nézve, hogy nem is tudnád kihasználni a képességeit.

Ez amúgy a legtöbb felhasználóra igaz (androidnál is).

Szerintem neked bőven elég lenne egy középkategóriás telefon is..főleg úgy, hogy valószínűleg egy-két éven belül cserélni fogod.

2017. aug. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

4. vagyok.

Előzőt fenntartva..igen, nagyon gáz.

Olyan hatást fogsz vele kelteni, hogy mindent megkapsz, nem tudod értékelni a dolgokat, menőnek akarsz látszani de nem vagy az.

Ezzel nem bántani akarlak, de nem látom értelmét, hogy olyan telefonod legyen, ami annyiban kerül mint sokak 2-3 havi fizetése.

Írom ezt úgy, hogy én is elég drága telefont vettem a lányomnak a múlt hónapban. (ő is 12)

Vehettem volna neki sokkal drágábbat(az anyja megölt volna :D) de nem látom értelmét.


Másik irányból megközelítve:

Ne foglalkozz mások véleményevel! :D

Vedd meg ha akarod, de ne csodákozz ha az lesz amit fent leírtam.

De mielőtt döntenél gondolkozz el, hogy tényleg szükséged van e rá!

2017. aug. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a NORMÁLIS valaszokat
2017. aug. 16. 20:19
 7/20 anonim ***** válasza:

Lenne egy kérdésem mire használnád a telefont?

hívás,sms-sezés,?

2017. aug. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Arra is tobbek kozt fenykepezes (az a mindenem😍😍)
2017. aug. 16. 21:29
 9/20 bp1985 ***** válasza:
58%
Fényképezésre fényképezőt kell venni, nem telefont...
2017. aug. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem teljesen felesleges.


Töredéke árért kapsz egy olcsót, amivel közel ugyanabban

a minőségben tudsz mindent csinálni, csak épp nem Apple.


Arra is gondolj, hogy nem fogod tudni megóvni, elhagyod,

öltözőből ellopják, összetöröd, fiataloknál ez nagyon

gyakori. Vagy épp elveszik a nagyobbak... Utána meg sír-

nál utána, nem tudnál venni másikat. Míg egy olcsóbb

telefonnál nem tudna úgy érdekelni a veszteség.


És ne arra gondolj, hogy másnak mi van, hanem hogy neked

tudja, amit tudni kell. Gondolj arra, hogy a maradék pénz

másra is tudod költeni, vagy gyűjtheted tovább.

2017. aug. 17. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!