Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple Iphone 5 mobilinternet...

Apple Iphone 5 mobilinternet lassú, miért?

Figyelt kérdés
Lassú az Iphone 5 készülékemen a mobilinternet, 4G-t mutat felül de a messenger jó, de bármi oldalt akarok azt kb 10 percig tölti mire behozza, ha behozza. A mobilinternet nincs korlátozva se, és van még adatkeret is. Wifivel teljesen jó a készülék. Telenoros egyébként

2017. aug. 16. 19:09
 1/2 anonim válasza:
Nekem szinte ugyanez a problémám van, 4G-re van állítva a készülék , de mindig E betűm van.. nagyon ritka az, amikor beadja normálisan , de akkor is csak 3G-t. Hiába nem fogyott még le a mobilnetem, akkor is.
2017. aug. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Be kell menni vagy telefonálni a Telenorhoz.

Lehet, hogy rossz a SIM kártya.

Én T-mobileal jártam így. Végül SIM kártya csere oldotta meg a problémát, de mivel nem azért lett cserélve, mert elhagytam, hanem mert rossz volt, így nem kellet fizetni érte.

Ja, és teljesen új SIM kártyát kellet nálam cserélni, amit előtte vettem, szóval az nem kifogás, hogy új a kártya. Ha rossz, kötelesek ingyen cserélni.

2017. aug. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!