Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2 iPhone közötti videó, és...

Dev5 kérdése:

2 iPhone közötti videó, és fotó megosztás hogyan lehetséges? Airdrop problémák lent.

Figyelt kérdés

Tudom-tudom van az a szép Airdrop funkció, viszont a 2 telefon nem látja egymást, mert gondolom ugyanaz a 2 AppleID. Az egyik új készülés a másik egy nagyon régi, aminek már sok gazdája volt, tehát új iCloudba nem is tudok vele bejelentkezni. Viszont az újat pedig nem fogom basztatni azzal, hogy most mindent újra beállítok meg újraregisztrálok...

Any idea?



2017. aug. 16. 22:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Nincs köze az icloudhoz az airdropnak, mindketton be kell állítani mindenki-re bekapcsolt kijelző és menni fog. Különben szar a telefon

Nekem simán megy saját eszközeim között

2017. aug. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!