Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik olyan okostelefon,...

Létezik olyan okostelefon, ami kikapcsolt állapotában is indítja az ébresztés funkciót?

Figyelt kérdés
2017. aug. 16. 23:56
1 2
 1/13 anonim válasza:
41%
Igen! Alltalanossagban mar az osszes okostelefon ilyen :D de nekem volt nem okos telom is,es az is tudta a dolgat akkor is ha ki kapcsoltam :D
2017. aug. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A gombos telefonok tudják. Az okos telefonok már nem igazán.
2017. aug. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ellent kell mondjak. A régi, nem nagyon okos telefonom ébresztett kikapcsolt állapotában is, de ezek az új, nagyokos telefonok nem tudjak. Nekem LG G2-m van és nem ébreszt kikapcsolt állapotában. Sajnos! :(
2017. aug. 17. 00:13
 4/13 anonim ***** válasza:
A Huawei Mate 9 ébreszt
2017. aug. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
De mégis miért kellene hogy kikapcsolva ébresszen? Minek van kikapcsolva? Így nincs értelme az okostelefonnak
2017. aug. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ott van közvetlenül a fejem mellett. Sugaroz. Jobb a "békesség", ezért kikapcsolom.
2017. aug. 17. 09:45
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez egy eléggé elfeledett fícsör, egyes telefonok tudják, de reklámozva nem nagyon láttam. Amúgy nekem nem szokásom megkérdőjelezni, kinek mitől teljes az éjszakai nyugodalma, de a telefon beszéd és adatforgalmazás közben sugároz igazán, készenléti állapotban nem nagyon. Azért is bírja sokkal-sokkal tovább készenlétben, mint hívásban. Ha meg repülő üzemmódba kapcsolod éjszakára, akkor meg aztán pláne nem készít rólad agyi CT-t, míg alszol :)
2017. aug. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Wadmalac ***** válasza:

"Ott van közvetlenül a fejem mellett. Sugaroz. Jobb a "békesség", ezért kikapcsolom."


Tedd éjjelre repülő módba.

Akkor lóxart sem sugároz.

2017. aug. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2017. szept. 2. 13:07
 10/13 Szirty ***** válasza:

Én is mindig kikapcsoltam éjszakára és úgy ébresztett.

Miért? Nem azért mert sugároz, hanem azért mert úgy nem szólal meg, és nem merül. Durva mi? :)

2017. dec. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!