Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nincs a telefonomon...

Miért nincs a telefonomon olyan opció, hogy system update (szoftver frissítés)?

Figyelt kérdés
Egy ASUS ZenFone2 ze551ml típusú telefonom van. A legújabb android verzióra szeretném frissíteni a telefonom, de sehol nincs olyan opció a telefonon, ahol be tudnám kapcsolni, hogy keressen frissítést. A beállításokban a névjegy menüre kattintva kellene megtalálnom, de ott sincs. Hogyan tudnám előhozni?

2017. aug. 17. 00:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Android 5 van rajta, kizárt hogy nincs software update funckió, andorid 2-esen is volt már ilyen.


Vidd el egy GSM-eshez, én látatlanban nem tudok mit mondani, tuti van rajta ilyen funkció.

2017. aug. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát lehet, hogy van, de ha be is írom a keresőbe és ki adja akkor rámegyek, de csak átirányít a beállításokba
2017. aug. 17. 13:46
 3/8 Wadmalac ***** válasza:
100%

A beállításokban "a telefonról" menüpont alatt kell lennie a rendszerfrissítésnek.



(angolban settings/about/system update)

2017. aug. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, ezzel tisztában vagyok. De nincs ott az a bizonyos fül, hogy system update. :\


[link]


Itt kellene lennie, de nincs itt.

2017. aug. 17. 22:19
 5/8 Wadmalac ***** válasza:
Próbáltál a software informationra kattintani?
2017. aug. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, de ott csak a build szám, a kernel verzió és a baseband version van.
2017. aug. 19. 00:30
 7/8 Wadmalac ***** válasza:

Hm...

Az alkalmazások listájában sincs update center vagy hasonló nevű fájl.

2017. aug. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Többször megnéztem javaslatodra, nincs.. :'(
2017. aug. 21. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!