Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Pár napos Galaxy S7 edge-n...

Pár napos Galaxy S7 edge-n egyről a kettőre "elromlott" a bekapcsoló gomb. Valami megoldás?

Figyelt kérdés
A vicc az az egészbe hogyha egyszerre nyomom a hangerő le + bekapcsoló gombot akkor a telefon újraindul , de normál használatnál meg semmit sem érzékel ..
2017. aug. 17. 00:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Elviszed szervizbe ,ha jotálásos.
2017. aug. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hard resetet próbáld meg, mert simán lehet, hogy szoftveres a probléma. Az alapján, amit leírtál.
2017. aug. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De nem tudom kikapcsolni a telefont hogy betudjak menni utána factory mode-ba és onnan meg factory reset :( de a sima gyári vissza állítást megpróbáltam és ugyan úgy nem jó .. szóval ebből szervíz lesz :'(
2017. aug. 17. 22:08
 4/7 A kérdező kommentje:
Illetve hard reset *
2017. aug. 17. 22:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Én hasonlóval problémával küldtem be szervizbe egy tabot ,garanciába alaplapot cserélték Bene .
2017. aug. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pár nap alatt szar = Samsung mit vártál? 😂😂
2017. aug. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazabol csak en vagyok nagyon szerencsetlen. Akarhanyszor veszek uj telefont annak rovid idon belul mindig lesz valami baja lol :'DD De a samsung nem szar koszi helo
2017. aug. 19. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!