Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Áttettem az sd-kártyát másik...

Áttettem az sd-kártyát másik telefonba, és nem mutat egy csomó képet meg zenét. Miért?

Figyelt kérdés
Elromlott a telefonom, azért kellett átrakni, viszont kellenének a zenék (800 kb), de nem mutat csak vagy 350-et az új telefonon. A képeknél dettó, de arról van legalább biztonsági mentés driveon, viszont nem akarok most nekiállni 500 zenét letölteni :( Valahol rajta kell legyen az sd kártyán mert azt írja, hogy majdnem tele van. Mit csináljak?
2017. aug. 17. 13:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Fájlkezelővel nézd át a mappákat. Talán a mostani telód nem keres minden mappában. Helyezd át a zenéket abba a mappába, amiben azok vannak, amiket lát a teló.

Képekkel is megpróbálhatod ugyanezt.

De az sem kizárt, hogy csak eltérő fájltípusok és a mostani telód nem ismeri fel mindent, amit az előző tudott kezelni.


Egyébként milyen telókról van szó?

2017. aug. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A fájlkezelő mit jelent? :D htc one m9-ből huawei m3 mediapadba tettem át
2017. aug. 19. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!