Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel pixi 4 az hogy lehetsé...

Alcatel pixi 4 az hogy lehetséges hogy ennyire rossz képet csinál pedig 8mp-es talán rosszul állítok be valamit? Ha igen hogy kell?

Figyelt kérdés

nem rég volt egy nokia x6-om régi volt stb symbian de jó kis telefon volt és gyönyörű képet csinált 5mp


még annyit hogy a belső tárhelyet 8G-nak mondták de csak 4G-ás ez mért van?(alcatel)


2017. aug. 19. 08:10
 1/3 anonim ***** válasza:

A 8 megapixeles kamera csak a felbontást jelenti nem pedig a jó képminőséget.A tesztekben is leírják hogy a kamera nem a telefon erőssége.

Szintén olvasható a tesztekben hogy a belső tárhely 8 GB de csak 4 GB a szabadon felhasználható mert az Android a felét lefoglalja magának.Ez egyébként minden telefonnál így van.Az enyémen 26 GB elérhető a 32-ből.

2017. aug. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az X6-ot bevezetésekor 150-200 rugóért adták, naná, hogy jobb kamerát raktak bele, mint ebbe az alsókategóriás cuccba. Előrelépés inkább csak a felső/középkategóriában történik, olcsó telefonba továbbra is olcsó kamerát tesznek. Ez számít, nem a megapixel.
2017. aug. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat nem rendesen néztem utána egyébként sem értek ezekhez én sajna a 8mp-et hittem jónak és ezért is választottam

bárcsak előbb kérdeztem volna most 5000-ft többért megvettem az alcatelt igaz nagyobb mint a nokia c7-00 de a kamera nem jó tárhely sem igaz androidos de symbian-ra is vannak app-ok amiket használnék androidon lényegében annyi hogy nagyobb ennyi (az a szép hogy annyira nem számít nekem az hogy nagy) sokan tanácsolták hgy azt azt mert android hát .... most már mindegy legalább tanultam belőle és végül is legalább kipróbálom újdonságnak jó majd veszek egy nokiát és az már maradandó lesz

2017. aug. 19. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!