Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhonenál hogyan lehet átállít...

IPhonenál hogyan lehet átállítani az alvás funkció ébresztő hangját?

Figyelt kérdés
Jó dolog, csak engem nem tud felébreszteni, mert nagyon kis lágy hang szól reggelente. Sehol nem találom, hogy hogyan kell átálítani.

2017. aug. 20. 14:00
 1/3 anonim válasza:
Az ébresztőórát ahol állítod be, a jobb felső sarokban menj a szerkesztésre és majd elő jön egy lista, ahol ugye beállítod azt, hogy mikor szóljon, milyen cimkével és alatta ott van hogy "Hang": rámész és kiválasztod amelyiket szeretnéd :)
2017. aug. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
bal felső sarok*, rosszul emlékeztem
2017. aug. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ajánlani tudom, hogy menj tovább ott, hogy "klasszikus" és válaszd az "ébresztés"-t, garantálom, hogy nem alszol el rá ;) Még mindig az első voltam, remélem segítettem :D
2017. aug. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!