Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan irányítsam a telefonom...

HRena kérdése:

Hogyan irányítsam a telefonom érintő ceruzával amit nem én fogok?

Figyelt kérdés
Az a probléma hogy az érintő ceruzát nem én fogom hanem csak rögzítve van valahova és úgy ér hozzá a kepernyohoz akkor a képernyő nem érzékeli mert ugye ezek a kapacitív kijelzőknek ilyenkor az emberi testen keresztül vezetik el az elektronokat, tehát a kérdésem hogy hogy lehetne mégis megoldani valamilyen módon hogy értékelje a telefon akar a tollat vagy valamilyen más eszközt úgy hogy nem egy ember fogja?

#képernyő #érintőképernyő #kapacitiv #elektromos töltés #érintőképernyős toll #kapacitív toll
2017. aug. 20. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:

végy egy kisebb fejű fülpiszkát

tekerd vékonyan közül alufóliával úgy, hogy az egyik végén visszahajtod a fóliát, a másik végét nagyjából fél centi hosszan szabadon hagyod.

a nyitott végéhez közelebbi felét, ahol fognád a tollat, ragaszd körbe vékonyan celluxszal

picit vizezd be a szabadon maradt vattafejet (a felesleges vizet itasd fel belőle)

a vattás felét használhatod a táblagépen, telefonon

2017. aug. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ de látom nem érted a kérdés lényegét NEM EN fogom az érintő tollat vagy a fulpiszkalot vagy akár lehetne még elemmel vagy repaval is csinálni ezt de mindezek csak akkor működnek ha egy ember fogja aki elvezeti a feszültségét de ha például egy robotkez fogja az nem vezeti el ezért nem is működik vagy ha a fogpiszkalot két fakanállal közre fogom akkor sem mukodik mivel a fakanál nem vezető ugye, tehát a kérdés mégegyszer hogy lehetne megoldani hogy értékelje a telefon úgy hogy egy ember nem ér hozzá egyáltalán meg a kezével sem fogja.
2017. aug. 20. 16:09
 3/9 A kérdező kommentje:
*érzékelje
2017. aug. 20. 16:11
 4/9 anonim ***** válasza:

Na mivan akkor ha a virslit felhúzod a robotod kezére.(viccet félre téve)

Igen amúgy nem értettem.

Itt amúgy elég kevés az esélye, hogy ezt itt bárki neked leírja, valamennyire érted amúgy, hogy mit szeretnél csinálni?

Mihez kéne?

Robothoz?

2017. aug. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
A ceruzát "földeld" egy jó nagy vödör vízhez. (Emulálva az emberi testet, aminek nagyrésze víz)
2017. aug. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az alufóliát amit a telefon hátuljához rögzítesz, kösd össze a ceruzával.
2017. aug. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én ezt nem értem. Miért nem te fogod?
2017. aug. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat amint lehet kipróbálom amit írtál, és azért nem én fogom mert egy robot fogja majd
2017. aug. 20. 20:39
 9/9 A kérdező kommentje:

Mégegyszer nagyon köszönöm a valaszaitokat.

A virslissel továbbra is az a gond hogyha nem en fogom akkor nem jó.

Ha vizbe martom akkor tényleg működik és akkor is hogyha az alufolival osszekotom a telefon aljat a tollal.

2017. aug. 20. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!