Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem engedi áthelyezni...

Miért nem engedi áthelyezni az alkalmazást az sd kártyára? (SamsungGalaxyJ3 2017)

Figyelt kérdés

Az eszköztárhelye 16GB, abból már 15,57 megtelt. Így vettem bele egy 8GB-os memóriakártyát. Alapból nem arra menti az alkalmazásokat, mikor töltöm le. Pedig már hozzákapcsoltam a telefonhoz, illetve formáztam. Így az Alkalmazások menüpontra menve megpróbáltam áthelyezni az SD kártyára. Erre azt írja ki, hogy: Nincs elég hely.

Azért rakom át az eszközről, mert nincs rajta hely. A memórikártyán pedig még 7.5GB szabad tárhelyem van.

Miért írja ezt ki? Megpróbáltam már File Manager-rel is áthelyezni, de azzal sem engedi. A telefonnal baj lehet? Vagy csak én vagyok ehhez ilyen h*lye? Esetleg a memóriakártya hibás?


2017. aug. 20. 17:15
 1/8 A kérdező kommentje:

Elírtam, bocsánat.

A3 2017.

2017. aug. 20. 17:17
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kitkat óta nem igazán lehet kártyára átpakolgatni. Fotó, videó, egy-két alkalmazás és kész.

Burkoltan arra irányítanak a telefongyártók, vegyél minél nagyobb tárhelyű telefont.

Ha rootolsz, akkor is van olyan alkalmazás, ami nem megy kártyáról.

2017. aug. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Egyszer csak elér a kezdő felhasználókhoz is: SD kártyára csak képeket, és zenéket lehet átrakni. APP okat nem. A telefonmemóriát kell egy kicsit felszabadítani, mert nagyon be fog lassulni a telefon. Törölni kell, irgalmatlanul A sallangokat, szemetet pedig CCleanerrel időnként kipucolni.
2017. aug. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

" A telefonnal baj lehet? "


Nem, ez nem meghibásodás, hanem normál működés eredménye. Erre képes. Ilyenre készítették.

2017. aug. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A kèpeket, videókat sem engedi átrakni.
2017. aug. 20. 17:38
 6/8 A kérdező kommentje:
Azokat hogyan kell?
2017. aug. 20. 17:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó minőségű sd kártya kell ( pl class10 es) Le kell formázni a telefonnal. Alapértelmezett tárhelynek kell bejelölni az SD kártyát. Akkor ő majd tudni fogja, hogy mit hova szabad raknia. Viszont akkor nem lehet csak úgy tetszés szerint ki-be rakosgatni a kártyát, mert az appoknak, képeknek egyik fele a telón van, a másik az sd-n. Vagyis ha csak úgy kiveszed a memóriát, itt sem fog működni, meg ott sem.
2017. aug. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Link2SD (Google Playről letölthető) nekem bejött (4.1.2-es androidon)
2017. aug. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!