Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes venni Nokia 3-matt?...

Érdemes venni Nokia 3-matt? Valami tartós telefont vennék. (VAN SAJÁT TAPASZTALAT? )

Figyelt kérdés

Pont ideális az ára nekem (50K) utána olvastam (mibilaréna) és azt írják, hogy a proceszorja gyenge,


4x1,4 GHZ

2GB ram


Masanger, ritkán fénykép készitésére, és inernetezésre van szükségem. Szerintem ezekre alkalmas.

már bejelentése óta gondolkozom rajta jelenleg nokia lumia 520 am van és masanger támogatásának hiányában (is) cserélném le.


2017. aug. 20. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mármint Messenger? Vedd meg nyugodtan, erre a felhasználásra bőven elég.
2017. aug. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem éri nem.

Inkább várnék egy keveset és a Nokia 5 ha már mindenképp az.

Egy tizessel több de erősebb is.

Meg ha nem muszály Nokia akkor a Samsung J (2017-es verziók) se rosszak egész jó árért.

2017. aug. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem rossz a Nokia 3, de a processzora tényleg gyenge, viszont az egyik legjobban összerakott telefon ebben az árkategóriában. Egy fém lap van a készülék középső részén, ami elég jó merevítést ad a készüléknek.
2017. aug. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Akkor egyelöre marad a terv, hogy nokia 3 mat veszek

A nokia 5 70k ft az ára, a diákmunkábol szerzet fizetést csak szeptemberbe érkezik az tehát még csökenthetnek az árak.

2017. aug. 20. 19:52
 5/8 anonim ***** válasza:

De mennyivel erősebb is....

Nokia 3


4x1.4


Hátul 8 MPX


Elől 8 MPX


Csak hátul van AutóFokusz


Nokia 5


8x1.4


Hátul 13 MPX


Elöl 8 MPX


Auto Fókusszal elől/hátul


Nagyobb aksi


Ujjlenyomat olvasó


Szeptember közepére kb. 60 forintért megkapod az 5-öt.

2017. aug. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nokia boltban 67.000 Forintért láttam ma.
2017. aug. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Számomra megfele a nokai 3 öcsém készülékéhez viszonyitva a hardvert. 40k ért fogom rendelni míg akcioba van a mall. hu-n
2017. szept. 10. 19:33
 8/8 anonim ***** válasza:

Mall.hu :D

Na sok sikert a garanciához.

2017. szept. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!