Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit kéne tennem azért, hogy...

Mit kéne tennem azért, hogy minden működjön?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy J5 2016-os telefonom van, november óta van meg. Néhányszor sajnos már kisütöttem. Pénteken utazásról jöttem haza, rohantam befelé a töltőért,1%-on voltam, de mire felraktam tölteni, már kikapcsolt. Vártam, hogy töltsön egy kicsit, visszakapcsoltam, akadozott kicsit, de aztán működött. Azóta viszont nem működik a bal oldali gomb (előzmények vagy mi a neve), nem kapok értesítéseket sem, és nem tudok letölteni semmit.

Egyébként aznap utána nem sokkal egy ismerősöm a beállításokban turkált, nem emlékszem, hogy az ismerősöm érkezése és a lemerülés között még működött e minden.



2017. aug. 22. 02:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Elméletileg a teljes lemerülés nem eredményez ilyet.

Jól is néznénk ki, ha egy akku lemerülés miatt meghalna a telefon....

Kérdésedre viszont nem tudom a választ, mikor próbálsz letölteni, akkor mit ír ki?

Illetve az értesítéskezelőt (samun nem tudom hol találod, talán a beállítások/alkalmazások de nem vagyok benne biztos) nézd át, nem-e lettt kikapcsolva minden értesítés...


A kezelőgombodra viszont tényleg nincs ötletem.....

2017. aug. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!