Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket a 3 kozul: A5 (2017),...

Melyiket a 3 kozul: A5 (2017), honor 8, Lenovo P2?

Figyelt kérdés

A5 ben a vizallosag es a mindig aktiv kijelzo fogott meg.

P2 ben az akksi.

Honor 8 ban pedig a kinezet,es a tesztek szerinti jo kamera kepessegek(fotoknal)

Persze,tudom a honor kb megeszi a masik kettot,de nekem boven eleg lenne a samsung es a lenovo is.nem jatszom a telefonon.

Csupan netezek,filmet nezek,telefonalok,viber es messenger,illetve fotozok.

Xiaomi nem erdekel,neztem mar oket,de nem fogtak meg.

Jelenleg huawei gx 8 am van.ezt cserelnem.

Tapasztalat barkinel a fent emlitett telefonokkal?koszi elore is


2017. aug. 22. 09:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Honor 8.
2017. aug. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Honor 8. Ha vízálló kell, akkor veszel hozzá olyan tokot.

Én sem használom játékra a telefont, sőt! Többnyire arra, amire te is, de ezekre is, a Honor 8 a legjobb.

Sasmsungról meg annyit, hogy csak a S és a Note széria a legjobb, de a többi, a "futottak még"-be tartozik. Nem értem, miért csinálja ezt a Samsung, mikor az 'A, Y' szériájába tartozó telefonok áráért, lehet másik gyártóért venni (nem csak noname-kínait [nyugalom, Xiaomit, Huawei-t nem keverem ide], sokkal jobb hardverrel).

2017. aug. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Honor 8-nak az a baja, hogy játék közben a kelleténél kicsit jobban felmelegszik, és a 3 navigációs gomb egy sávot elfoglal a képernyőből (P2 is). Ezek ellenére a Honor 8-at ajánlom a sebessége, gördülékeny működése, jó kamerája, és különleges megjelenése miatt.
2017. aug. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!