Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Kb.400 kép van a telefonomon (LG K10 2017), és rá akartam tenni a gépre azokat.Amikor bedugtam az USB-t akkor csak töltésre állította és nem akart csatlakozni rá. Más telefonoknál műküdik.Viszont amikor kipróbáltuk egy másik gépen,ott működött.Nem tudom mi lehet a probléma. de már tele van a tárhely, szóval valamit sűrgősen kéne tenni!

2017. aug. 22. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Talán nincs driver telepítve.


De azt nem tudni, milyen gép, milyen os, így csak találgatok...

2017. aug. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Windows 10 Pro 64Bit

Mejegyzés, hogy az egyik USB megadta önmagát már, lehet ez játszik közre. Az alaplap egyébként egy GB H77M-D3H típus.

És még annyi, hogy csatlakozás után kiírja, hogy ismeretlen eszköz, de nem mindig. Más gépen először működött, de egy idő után, megszakadt az áthelyezés, "Az eszköz nem található" hibaüzenettel.

2017. aug. 22. 21:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha más gépen is jelentkeztek gondok, akkor több hibalehetőség is van.


Első körben cseréld le az adatkábelt és egy biztosan működő USB portra csatlakoztasd.


Ha a hiba továbbra is fennáll, akkor a teló microUSB csatlakozója piszkos vagy kontakthibás. Ha csak piszkos, akkor kitakarítandó, de ha kontakthibás, akkor szervizelésre szorúl.


Takarításhoz elég lehet a kifújás is, de makacsabb piszok esetén jobb kikapcsolni, akkut kivenni, majd fogpiszkálót enyhe acetonnal (esetleg ablaktisztítóval) átitatva óvatosan megtisztogatni a csatlakozót. Fémmel ne dörzsöld!

2017. aug. 23. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt nekem is win10 alatt. Átdugtam egy win7-es gépre, láss csodát működött...
2017. aug. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :D
2017. aug. 23. 11:26
 6/7 anonim ***** válasza:
A telefonon próbáltad már a beállításokban megváltoztatni az USB csatlakozási módot (mikor be van dugva)? Lehet, hogy egyszer rádugtad és azt választottad, hogy csak töltsön és esetleg még azt is, hogy többet ne kérdezzen rá. Ezután már nem fog rákérdezni, csak tölteni, de a beállításokban át tudod állítani.
2017. aug. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Néztem ott is,nem az a gond,de most úgy néz ki megtalálta a gép.
2017. szept. 4. 14:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!