Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G3 készülékem nem működik...

LG G3 készülékem nem működik megfelelően! Mi lehet a baj? (Többi lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy LG G3 készülékem, ami a tegnapi napig tökéletesen működött, viszont a semmiből, egyik pillanatról a másikra elromlott. A következő hibát észleltem: először nem érzékelte a képernyő az érintést, azt hittem, valami képernyő baj van, de kiderült, hogy nem. Érzékel a képernyő 1-2 érintést, majd olyan hibát produkál a telefon, mintha lefagyna, és bárhova nyomok a képernyőn, nem csinál semmit. Majd miután lezárom, majd feloldom újra 1-2 érintésig működik.

Újraindítás, ki-, és bekapcsolás megtörtént, gyári adatok visszaállítása szintén.

A telefonon a Facebookon, Instagram és Messenger futott csak.

A CM vírusirtó nem észlelt a telefonon vírust.

Üvegfólia, és tok mindig volt rajta, víz, por, stb. nem érte, nem volt leejtve!

Android verzió: 5.0

Ha esetleg valaki tudna segíteni, azt nagyon megköszönném! :)



2017. aug. 23. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Soha többet LG telefon.

Sok középkategóriás telefonom volt már, de mindegyik évekig működött, miután tovább adtam az unokáknak.

Az LG-m volt az egyetlen, ami gari idő előtt 1 héttel kb ugyanezt csinálta, mint a tied. Elvittem a központi szervizbe. Nincs gond, mondták, és frissítették. Aztán egy hónap múlva se kép-se hang a telefonon . Semmire nem reagál. Dobhatom a kukába.

2017. aug. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Próbáld meg újraszoftverezni, vagy szoftvereztetni egy ismerőssel vagy szervizben.


1. hozzászóló.

Nkem

G3 volt az előző telóm, Most G4-em van és hibátlanul működik. A G3 2 éves volt mikor eladtam. és semmi baja nem volt. A G4-em októberben lesz 1 éves, azóta hibátlanul működik. 1x volt visszaállitva, mert betelt a 32GB-os tárhely. igy inkább leformáztam az egészet.

2017. aug. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. a készülékedre már 1 éve elérhető az Android 6.0 verzió

Én megpróbálnám flashelni a készülék szoftverét. A készülék érzékeli az érintéseket? Esetleg nem piszkáltál bele A Motoros és felismerés nevű beállitásokba? vagy nem állitottál be érintésszabályozási területet?

2017. aug. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem lett bele piszkálva, és nem lett elállítva sem. Próbáltam a szoftver frissítést a telefonon, de azt írta ki, hogy nem elérhető újabb frissítés.

Valami ötlet?

2017. aug. 23. 14:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg LG Flash Tool-lal. Vagy Air Drive programmal frissiteni számitógépről. A neten találsz róla leirást. És a hivatalos Android 6.0 is elérhető az interneten hozzá
2017. aug. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Alex Fly ***** válasza:

A készülékkel nem fogsz főverziót frissíteni. Azt csak pc-n keresztül tudod.

De lehet, érdemesebb lenne egy friss custom ROMot telepíteni...

2017. aug. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az LG Flash Tool-t én sajnos nem tudom használni, nem értek hozzá. Mivel a képernyő "akadozik", ezért nem tudok a telefonra letölteni semmit.

Akkor marad a szerviz ezek szerint?

2017. aug. 24. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!