Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p10 játék akadás miért?

Kingdefender kérdése:

Huawei p10 játék akadás miért?

Figyelt kérdés
Real racing 3 nem mindig de néha leesik az fps és ritkán a kép is beáll de az iszonyat rövid ideig csak. Ez miért van? Normális hogy 160 ezres telefonon 2013as játék nem megy folyton stabil 60 fpsel?
2017. aug. 24. 01:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve az implosion Never Lose hope játék is beakad néha de az még ritkábban akad csak meg és az nem olyan zavaró. Ennél a játéknál tized másodperces csak az akadás de akkor se értem. A játékkal van baj vagy a teloval? Ram van bőven szabad 4gb bol 2,5 2,7 szabad szokott lenni. És háttérbe se fut sokminden. A rendszerben vagy netezesnel nincs akadás.
2017. aug. 24. 01:35
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem akad mindig sőt az implosion alig a real racing sűrűbben de az se mindig ahogy írtam is.
2017. aug. 24. 01:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez a P10 és általában a Huawei gyengéje. Játékok futtatásában elmarad a csúcs Samsungoktól és iPhone-októl.

Meg kellene próbálni, ha az energiagazdálkodást intelligensről teljesítményre állítod, akkor javul-e a helyzet. A nem használt gyári programokat le kell tiltani, stb. Itt vannak tanácsok:


[link]

2017. aug. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A GPU gyenge mint mindig, sokat nem lehet ellene tenni.

Ebben elmaradnak a Kirin SoC-k a SD-tól.

2017. aug. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Túlmelegedés >> FPS drop. Mindent elmondtam :)
2017. aug. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi az infót. Nem zavaró az akadás hisz nem olyan mértékű. Jó tudni az okát.
2017. aug. 27. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!