Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A fiamnak melyik telefont vegyem?

A fiamnak melyik telefont vegyem?

Figyelt kérdés

A fiamnak holnap után lesz a szülinapja,telefont kért,mondtam neki,hogy irja fel melyik tetszik neki,ezeket irta:

-Lg g4

-samsung galaxy note 4

-motorola nexus 6

-iphone 6

-huawei p8(hozzátette:nem a lite)



Most egyébként samsung galaxy s4-je van ami két éve van nála,viszont lassan már elavult lesz,de olyan telefon kell ami eddig megint birni fogja.A válaszokat köszönöm.



2017. aug. 24. 01:53
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
38%

Üdvözlöm!

Az iPhone-os telefonok elég jók, viszont ha leejti a betonra, akkor nem ígérem azt, hogy nem törik be a kijelzője. (cseréltetése nem olcsó szórakozás). A huawei p8 sem rossz választás. Én ezt a kettőt tudom ajánlani, amikben megbízok. Illetve a samsung galaxy a5 2016/2017, de mivel ez nem szerepel a listán, ezért nem is ajánlom.


A kérdésre válaszolva iPhone 6, vagy Huawei P8, ezt már döntse el a kedves illetékes, hogy neki melyik lenne a jobb, bár lehet hogy az iPhone-nak jobban örülne.(Bár ezt nem tudhatom, hiszen nem ismerem) :) Remélem tudtam segíteni!

2017. aug. 24. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

Lg g4: nem éri meg az árát, ennyiért bőven találtok jobbat.

iPhone 6: már rég nem jó telefon. Iphoneból legalább 6s/5se-t kell venni

Nexus 6: már nem is árulnak ilyet. :D

Note 4: ilyet sem árulnak már

Huawei p8: felejtsd el azt a készüléket, csak szívna vele a fiad.


Ezek közül a legjobb választás az lg g4 lenne, DE ennyiért bőven találhattok jobbat, pl:

Huawei p10, huawei p9 lite, samsung galaxy a5, iPhone SE :)

2017. aug. 24. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
nexus 6-ot illetve a note 4-et használtan néztem,úgy meg kapni,meg egyébként mindegyiket használtan néztem,egyébként ezt az a5 2017-et néztük,de azt mondta,inkább ahelyett egy s6 vagy egy note 4,de neki inkább a note 4 tetszene,mert az nagyobb leget bővíteni,van hozzá toll...
2017. aug. 24. 03:44
 4/31 anonim ***** válasza:

Ne vegyetek használtat

Elavul az android, cseszhetitek

2017. aug. 24. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
új telefont én egyébként se vennék tök mindegy mennyibe kerül,csak használtan olyat ami gyári független,és van rá garancia.
2017. aug. 24. 04:18
 6/31 anonim ***** válasza:

Huawei.nalunk a csaladban parom kivetelevel mindenkinek az van.

Y5II,Y6,P8,GX8,Honor 7,es tesomnak valamelyik 5,9colos,annak nem emlekszem a pontos tipusara.

Paromnak 2015 os A5 van,azt nem ajanlom.marmint a frissebbeket sem.

Anyum hasznalja a P8 at,tokeletesen mukodik mar kb.1,5 eve.

Nekem GX 8 van,nemreg a gyerek kiverte a kezembol az utcan,betonra kb. 1,5m magasbol.3x visszapattant de kutya baja nem lett.sima szilikon tokban van.

Egyik huaweivel sem volt idaig semmi problema.

Hasznalt telefon nem fogja birni 2 evet.eleve android is hamar elavulta valki,vagy mar eleve az.masreszt pedig egy most 1-1,5 eves tekefon addigra 3-3,5eves lesz....nem hiszem,hogy ezek a telefonok ilyen elettartamra lennenek csinalva.garin kivul barmi baja lenne,annak javittasa eleve egy fel telefon.(anno a G2es em kijelzo csereje volt 40 ezer...)

Inkabb nezz szet,merre milyen akciok vannak,es vegyel ujat.

2017. aug. 24. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
ujat semmi képp,ami most van neki az s4 az is használt volt,még is bírta két évig,meg nekem is van egy iphone 5s ami szintén használt volt és már két és fél éve megy
2017. aug. 24. 05:52
 8/31 anonim ***** válasza:

Használtat én sose vennék, már nagyon olcsókat is lehet venni .

[link]

Ezt merem ajánlani, ilyen van az első kiadás elmúlt egy éves és még tökéletes. Nézd át a tudását , pont azt tudja ami le van irva. Bár itt csak 3-4 féle telefont ismernek, a többit le noname-zik.

Ingyen házhoz szállitják, nincs rá se áfa se vám pluszba.

2017. aug. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
ez tényleg noname amit belinkeltél,én ilyet nem adok a gyerekem kezébe,azért ilyen rosszul nem állunk,engem ez a pár darab érdekelne+még az oneplus 2,mert ez is tetszik neki.
2017. aug. 24. 07:09
 10/31 anonim ***** válasza:
Amiket felsorolt a fiad, azok közül egyiket sem. Főleg nem használtan. Hamár mindenképp használtat akarsz, akkor normális, nem elavult / nemsokára elavuló telefont. Viccnek is rossz, hogy az Androidot frissítik 2-3 év múlva is egy már most nem újnak számító telefonon. Legalábbis a legtöbb márkára csesznek kiadni frissítést.
2017. aug. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!