Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyha hívok valakit, és...

Hogyha hívok valakit, és beszél éppen valakivel, tehát foglaltat jelez, akkor az én hívásomról kap értesítést? Látni fogja, hogy hívtam?

Figyelt kérdés

2017. aug. 24. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy neki be van-e állítva ez a funkció.
2017. aug. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ez mobilszolgáltatóktól függ, én azt a funkciót ismerem, amikor a másik félnek szaggatott hanggal jelez a telefon, miközben beszél, hogy hívása érkezett, ekkor megszakíthatja a hívást és fogadhatja a másikat, vagy hívástartásba is teheti.

Hívástartás-hívásvárakoztatás a szolgáltatás azt hiszem.

Nálam a hívásértesítő be van kapcsolva, de ha hívnak miközben beszélek, nem kapok róla SMS értesítést, hogy hívtak.

Ha telefon kikapcsolt állapotban van vagy nincs térerő és akkor hívnak, arról kapok.

2017. aug. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha foglaltat kapsz, akkor nem kap értesítést.


Ha van hívásvárakoztatás, akkor van a csipogás hívás

közben, és igen, akkor látod, illetve a híváslistába

is bekerül.


Ha van hívásvárakoztatás, és egyszerre hívja két ember,

akkor egyiknek csipogást jelez, a másiknak foglalt jel-

zést ad, utóbbi nem jelenik meg a híváslistában sem.

2017. aug. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!