Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung Note 8 árából lehet...

A Samsung Note 8 árából lehet következtetni az iphone 8-éra? Gondolom sokkal magasabbra nem lőhetik az árat.

Figyelt kérdés
2017. aug. 24. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

Miért ne?A sok buta ember megveszi így-is úgy-is.

Amíg Amcsiban ~370.000 Forint tájéka lessz mire ide ér addigra olyan ~440.000 Forint lehet

2017. aug. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"Gondolom sokkal magasabbra nem lőhetik az árat."


Pont ez a lényeg.., hogy Szifon mindig a legdrágább legyen. De most olyat ujítottak, hogy nem hagyják 400e Ft alá kerülni .

2017. aug. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De negativ mar mindenki :) Szerintem ezek a hulyenaki iphonet vesz meg 500 ezerbe kerul majd de aa hulye megveszik dumak nagyon lejart lemezek mar :)
2017. aug. 24. 18:43
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

Nem lejárt lemez.

Ez az igazság.

Új trend megveszi a buta Amerikai heccelésből.

Iphone széria nem rossz csak túlárazott.

Egy Iphone 4s (jó állapotban) 60.000 Forint

De ha itt tartunk egy Samsung Galaxy A5 (2016) már 75.000 Forint és SZÓ SZERINT (majdnem háromszor) erősebb.

2017. aug. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Vegyél akkor 4-et és legyél boldog vele...:) Tudod sokkal nagyobb élmény használni mint egy egy leharcolt androidost és van aki azért veszi mert sokat használja és jót akar használni más meg irigykedik és beszól.
2017. aug. 24. 20:28
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

Ja bocs az én dögöljek meg mert elmondtam egy tényt.

Egy 4s mióta gyorsabb mint egy A5 (2016) a maga kis 800Mhz-vel?Meg az 1 gb ramjával.Vedd meg magadnak az Iphonet nem bánom.

Csak úgy mellékesen nem mondtam hogy sz*r az egész tehát nem tudom min vagy felháborodva.

Egy telefon 150.000-nél többet nem ér nekem.

300.000 meg főképp nem,inkább abból veszek egy jó gépet egy egy közép kategóriás telefont.

De csinálj amit akarsz

2017. aug. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%

Egyik csúcstelefon se drága, ti kerestek kevesett.


Ilyen egyszerű.


Üdv Angliából.

2017. aug. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Angliábol persze hogy könnyű beszèlni.

Jò fizetès ès nincs 27% vám

2017. aug. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi is külföldön élünk. Gyári munkás, valamint hentes ismerős nemrég vett Iphone 7 Plust. Nem részletre.

Minden nép olyan életszínvonalon él, ahogy megérdemli. A magyar a balkáni fizetést érdemli nyugati árak mellett. És miért ? Mert láthatóen ez jó nekik. Mindenki csak neten háborog. Az a kevés normális, aki megy tüntetni, az pedig minimum drogos libsi Soros bérenc nekik. A többség el sem megy szavazni. Hát gratula. Hálás vagyok szüleimnek, hogy emigráltak és értelmes országba születtem.

2017. aug. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mintha én élvezném.

1.Tudtom szerint 16 évesen nem is költözhetek sehova szülői engedély nélkül

2.Egy érettségivel a szülői fészket elhagyni nem tervezem

3.Diploma után már nagyobb esélyem van elhelyezkedni

4.Mi a retkes ganéból fizesse ki a Magyar ember az emigrálási költséget (pl.úti költség,[általában] albérlet,míg munkát talál....)

2017. aug. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!