Mit jelent ez?

Figyelt kérdés

ma láttam az ebayon ezt: mit jelent? eddig tart az akció?


[link]


20perc még siessetek kélek


2017. aug. 24. 19:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen , addig tart a licit. Utána az viszi el aki éppen a legtöbb pénzt adta érte. Van pár dolog ami bekavarhat, pl a mostani legtöbbet adó automatikusan beállítja, hogy meddig emeljen árat ha valaki túllicitálja.
2017. aug. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

+ infó lelkesedésed talán alábbhagy, ha elolvasod a shipping részt:

Shipping: May not ship to Hungary - Read item description or contact seller for shipping options. | See details


Item location:

San Diego, California, United States


Ships to:

United States


Továbbá: Samsung Galaxy S6 Black Sapphire (AT&T) Smartphone - a zárójeles részt is értelmezed vagy a dollárjelek pörögnek a szemedben?

2017. aug. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
May not ship to Hungary
2017. aug. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
azt irja en raktam be a legtob erteket kb 40ezer ft ha megnyerem akor 40er viszem?
2017. aug. 24. 19:18
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen addig tart
2017. aug. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
elolvastam mkjndenki válaszát tényleg nem ajánláj magyaroknak?
2017. aug. 24. 19:21
 7/15 anonim ***** válasza:
Te viszed de a szálítást intézed mert "Shiping to United state" tehát csak amerikában szálítják ki
2017. aug. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az utolsó perceken még durván felpöröghetnek az árak. Amúgy már kérdezték, olvasol is vagy csak kattintasz? Egyrészt nem biztos hogy szállítanak ide, tehát hiába nyernéd meg akkor sem kapod meg. Másrészt pedig AT&T függő a telefon és nem kártyafüggetlen, tehát itt a jelenlegi állapotában használhatatlan. De te csak nyomod a licitet mint a bolond.
2017. aug. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
at és t függöséget lecserélhetem fuggetlenre?
2017. aug. 24. 19:23
 10/15 anonim ***** válasza:
Függetleníteni kell a telefont de azt legálisan csak a szolgáltató intézheti
2017. aug. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!