Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem "újul" meg a messeng...

Miért nem "újul" meg a messengerem? Többi lent!

Figyelt kérdés
Szóóval az van .. hogy hiába telepítem újra .. vagy akármi .. régi a kinézete ugyan úgy , pedig mindig le is frissítem . A poén hogy csak az én profilomon régi kinézetű , ha átlépek egy másik profilra akkor egyből új lesz .. Valami ötlet? (Android 7.0 S7 edge)
2017. aug. 24. 23:14
 1/2 anonim válasza:

Memória kártyán van az alkalmazás?

Ha igen akkor töröld le majd telepísd vissza a tlefonodra de ne ragd a memóriakártyára mert akkor összezavarodik. Nekem ez volt a probléma ennyitt tudtam segíteni.

2017. aug. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Eszköszmemórián van , mindig is itt volt ... de már próbáltam mindent .. és az én profilomon ugyan úgy régi :/
2017. aug. 27. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!