Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha akarok venni egy telefont...

Ha akarok venni egy telefont amire megvan a pénzem megéri előfizetésben venni? Lehet ilyet és ha igen adnak rá a szolgáltatók így valami kedvezményt? Valamint a Telekomot vagy a Vodafonet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
(pl ha legalább 6-7gb netre van szükségem havonta) de minden vélemény érdekel
2017. aug. 25. 03:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés, mert minden hasonló, a telefonhoz akcióban adott előfizetési csomagban más a perc-net-SMS megoszlási arány, szerintem rajtad kívül ebben senki más nem tud dönteni, csak úgy tudsz dönteni, ha adott telefon esetén mindhárom szolgáltatónál végignézed, hogy milyen díjcsomaggal adja...

Nekem egyébként nem érné meg, mert a hűségidő végén a díjcsomagra sokkal többet fizetek ki, mint a telefon eredeti ára lett volna...

Általában ha mobiltelefonos boltban vagyok, gyakran megnézem az előfizetéses csomagban árult telefonokat és nekem az a véleményem, hogy hűségidő végére az előfizetésre kifizetett pénz összességében meghaladja a telefon eredeti árát.

2017. aug. 25. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Bihar Valatonon ***** válasza:
Erre nehéz így választ adni meg itt nagyon komment háború lesz ebből...egyik szerint szar a Telekom másik szerint a Vodafone.....szóval jobb, ha te nézelődsz. Én pl évek óta előfizetéses vagyok és nem bántam meg. Mondjuk sűrűn cserélek viszonylag készüléket, de kártyásnak lenni már nem éri meg az előfizetést az ember meg úgyis hosszabbítja, és ha tud olcsóbban készülékhez jutni az sokszor jól jön.
2017. aug. 25. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi :) Amúgy a suli miatt rengeteget kell utaznom és hát mobilnet nélkül nem igazán lehetne kibírni. Egyébként az új iphoneról lenne szó de nem tudom így előre mi lenne a jó... egyből dominósan ha ez még a neve vagy az előfizetés hiszen net meg ilyenek úgyis kellenek. Na de tanulmányozom még addig hogy mik a lehetőségek. Köszönöm
2017. aug. 25. 04:46
 4/11 anonim ***** válasza:

Netes kerdesre nem tudok valaszolni,nekem eleg az 1gigas.

A t-mobilnal nezegettem most telefonokat.

Egy pelda.az idei sgs a5 fuggetlenul 95 korul van.a T-nel 7500 as csomaggal ad 33000 kedvezmenyt,igy 65 ert ki tudnam hozni.

Ebben a csomagban hallozaton belul ingyen beszelsz,20 as/70 es re pedig 150 percet,plusz 1 giga net.de lehet emelni a netet,akkor ugye tobb a havidij,es nagyobb kedvezmenyt ad.erdemes bemenni szemelyesen,es uatanajarni.

A vodarol ilyen teren nem sok jot hallottam.de vodas meg sosem voltam.

2017. aug. 25. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Bihar Valatonon ***** válasza:
Én mondjuk Iphone-ra biztos nem költenék, főleg hogy 400 vagy afelett saccolandó az ára...de jelenik meg és mutatnak is be mostanságilag elég sok új csúcsmodelt...Telekomnál olyasmit hallottam lesznek csomagvariálások azt is érdemes mondjuk kivárni.
2017. aug. 25. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Én most az éjjel olvasgattam hogy 1100-1200 dollár körül jön az amcsiknál a 64gb-s vagyis ha a Note 960-as árából indulunk ki szerintem 350-60nál nem lehet sokkal drágább. Viszont szerintem előbb jöjjenek ki az ajánlatok aztán majd látjuk de mondjuk jó ideje telekomos vagyok de ezekkel az új net + hívás csomagokkal nem vagyok megelégedve mert rosszabb mint ami eddig volt.

Még lenne egy kérdésem az előrendelésről. Ha teszem azt előrendelek akkor a fizetés hogyan zajlik? Köszi:)

2017. aug. 25. 05:01
 7/11 Bihar Valatonon ***** válasza:
Beérkezik az adott készülék, és a kiszállítás, vagy átvétel napján kell fizetni a futárnak vagy bent az adott ügyfélszolgálaton.
2017. aug. 25. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Akkor gondolom elotte mar kilehet valasztani majd a dijcsomagot meg elofizetest meg tarsait...kicsit izgatott vagyok mar amugy milyen lesz mert eleg regen teszek felre ra...na meg elotte nap meg elkellene majd adnom a mostanit is. na mindegyis legalabb jobban kepbe kerultem:)
2017. aug. 25. 05:17
 9/11 Bihar Valatonon ***** válasza:
Rendelésnél mindent kérnek, utána még telefonos egyeztetés esetleges kaució téma, de az nem sűrű....
2017. aug. 25. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Értem. Közben belenéztem a telekomba és pl. előfizetésben 11 ezer ft-al kevesebbre jön ki a 7Plus ára. Tehát akkor ha ezt választom és kifizetem egyben akkor 11ezret nyernék a dominós árhoz képest ha jól értelmezem.
2017. aug. 25. 06:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!